“Maneviyatım ağır basıyor” diyerek sahneleri bırakan Tuğçe Tayfur, tesettüre girdi

Usta sanatçı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz haftalarda toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda maneviyata yöneldiğini ve sahneleri bıraktığını duyurdu. Bu kararıyla dikkat çeken Tayfur, tesettüre girdi.

“YENİ BAŞLANGIÇLARA”

Kariyerinin yanı sıra Burak Kalfa ile nişan atmasıyla gündeme gelen Tuğçe Tayfur, son paylaşımında hem nişanlısıyla barıştığını hem de tesettüre girdiğini duyurdu. Instagram hesabından bir fotoğrafını yayınlayan ünlü isim “Pazartesiye yeni başlangıçlarla merhaba dedik” notunu düştü. Tuğçe Tayfur’un paylaşımına kısa müddette yorum ve beğeni yağdı. Genç isim, Instagram hesabından başı açıkken yayınladığı tüm paylaşımları da silmeyi ihmal etmedi.

SAHNELERİ BIRAKMIŞTI

Ocak ayında Instagram hesabından bir paylaşım yaparak sahneleri bıraktığını duyuran Tuğçe Tayfur, şu tabirleri kullanmıştı: “Sevgili dinleyicilerim, 18 yaşından beri bu işi profesyonel olarak yapıyorum biliyorsunuz ki. Çok anılar biriktirdim. Çok şey öğrendim. Yeri geldi eğlendim güldüm yeri geldi ağladım yeri geldi büyük kazıklar yedim yeri geldi haksızlığa uğradım, magazin dediğimiz şey tahminen de bu biçim işlerin en büyük bedellerinden biri… Fakat bu süreçte istediğim her şeyi başardım. En büyük gururum babamın müziklerini sizlerle birlikte daima bir ağızdan söyledim. Lakin ben artık sahne almak istemiyorum. Bu işin kimi şeyleri bana ağır gelmeye başladı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir